Komentowana treść: Kolejny YAM
[#1] Re: Kolejny YAM
Ściągnęte, sprawdzone, działa. Brak negatywnych wrażeń. Tak ma być. :)
[#2] Re: Kolejny YAM
Pospieszyłem się... Niestety coś jest u mnie nie tak. Nowy YAM za każdym razem robi mi duplikat folderów: "Przychodzące", "Wysłane", "Wychodzące", "Śmietnik". Muszę je ręcznie usuwać z pliku ".folders". Po ponownym odpaleniu jest już OK. Ale jak zrobię "avail flush" i znowu odpalę YAMa to znowu pojawiają się duplikaty folderów. Narazie wróciłem więc do wersji z 18 grudnia 2003. Czy ktos jeszcze ma taki objaw czy tylko ja?
[#3] Re: Kolejny YAM
przydala by sie tez wersja na amigaos. ta z yam.boing.net z 1.1.04 ma buga ktorym najwyrazniej mimo zgloszen nikt sie nie przemuje :-/
[#4] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #2


Ja tego nie mam, ale za to innego "lepszego" buraka. Mianowicie nie mogę przeczytać żadnego maila. Poprostu klikam i nic. Jak pointerem o sciane.

U autora kompilacji działa wszystko ok, ale wiadomo, ze to nie znaczy, ze w ogole dziala. ;) Jednak wstawilem, bo moze u kogos takze bedzie dzialac. ;)
[#5] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #4


No tak. U mnie jak pojawia sie te dodatkowe katalogi to tez nie da sie maili otwierac. Zapomnialem o tym wspomniec. :)
[#6] Re: Kolejny YAM
:)

Ale "uzywacze" classicow wciaz "ciesza" sie wersja 2.4p1 [040].

Ciekawe jaki problem jest w "niemozliwosci" zrobienia tego najlepszego (nawet na pececie nie ma porzadnege majlera) majlera...

[#7] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #6


Ja normalnie uzywam 2.5 (18.12.2003) i nie ma z nim jakiegokolwiek problemu.
[#8] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #2




Podobny problem trafil i mnie ale po usunieciu dodatkowych katalogow i zapisaniu Prefs'ow i kolejnosci katalogow nie pojawil sie ponownie.



Uzywam owej wersji bez klopotu od dosc dawna. Niestety trzeba nieco pokombinowac.

[#9] Re: Kolejny YAM
Unfortunately I don't understand one single word of Polish

Today I downloaded the new beta version from this site but this version is absolutely bug ridden, e.g. each folder is there twice and I can't read nor delete or move any mail because YAM says that it can't find my folders. Very strange.

Is there a possibility to download the 18th december compilation again as I deleted it? Thank you.
[#10] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #9


It is here: http://www.ppa.ltd.pl/software/download/YAMMOS_old.lha



I didn't check this version before I uploaded it. Sorry.
[#11] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #10


Chyba trzeba będzie zrobić wersję anglojęzyczną jak wejdziemy do Unii EU jeśli już zagraniczniacy zauważyli PPA. PPA rośnie w górę.

:D
[#12] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #6




Ale mnie rozbawiles. Sa duzo lepsze majlery pod winde. Chociazby The Bat. Yamowi jak narazie daleko do Bata.
[#13] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #12


I co z tego skoro nikt o nim nie słyszał, to trochę tak jakby go nie było.
[#14] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #13


Co ty bredzisz?
[#15] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #12


Zgadza się, jest tylko jedno ale:

cena YAMa=0 PLN,

cena The Bat! (licencja studencka i prywatna)=160 PLN.

Widzisz tu drobną różnicę?;)
[#16] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #12




Na pececie tez uzywalem Yama (WinUAE). :)

[#17] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #15




Wart jej swojej ceny.
[#18] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #17

A co w nim takiego fenomenalnego, czego nie ma w innych mailerach?



Przy okazji - przedobrzyles troche ze swoja strona i z Voyagera nie za bardzo da sie tam surfowac :)
[#19] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #17


Ceny może i wart, ale nie ma sensu porównywać z nim darmowego YAMa. Pewnie gdyby za YAMa brali chociaż 1/4 tej kasy to program rozwijał by się dużo szybciej.
[#20] Re: Kolejny YAM
Juz widze jak Polacy placa 160 zl za program pocztowy dla PC. Nie rozsmieszajcie mnie! Darmowy YAM rzadzi!
[#21] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #20


Pewnie większość użytkowników TheBat! i tak używa cracków więc dla nich ten program jest darmowy:D Ale swoją drogą i tak YAM rządzi;)
[#22] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #18




To nie ja przedobrzylem a Lycos:) Dodaja jakies badziewne reklamy. Wlasnie zauwazylem ze nawet opera i mozilla maja czasami problemy:) Poki co, nie mam pomyslu na jakim darmowym serwerze umiescic strone.
[#23] Re: Kolejny YAM
Są sposoby jak się tych reklam na lycosie pozbyć.
[#24] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz #23




No to sie pochawal jakie to sa sposoby?
[#25] Re: Kolejny YAM
Lepiej nie publicznie, bo mam tam stronę. Robi się to JS.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem